en_GBpl_PL

Co robić?

Nasze wsparcie

Realizując nasze projekty, których celem było pozyskanie wiedzy, zdobyliśmy wiedzę na temat praktyk zarządzania projektami rządowymi w kilkudziesięciu krajach. W niektórych krajach dobrze rozwinięte jest zarządzanie portfelami projektów, w innych zarządzanie interesariuszami, a jeszcze inne mogą stanowić model wdrażania PMO na szczeblu rządowym. Istnieje wiele rodzajów rządowych praktyk zarządzania projektami, które można wdrożyć w twoim kraju. Oczywiście żadna praktyka z jednego kraju nie może być wdrożona bezpośrednio w innym kraju. Rozwiązania wdrożone w jednym kraju są zazwyczaj podstawą do rozważenia, czy takie rozwiązanie jest potrzebne w innym kraju. A jeśli są potrzebne, to trzeba się zastanowić, jak dostosować je do warunków politycznych, kulturowych lub organizacyjnych, aby mogły funkcjonować efektywnie w innym środowisku.

Jeśli tego potrzebujesz, możemy wesprzeć Cię w konkretnym obszarze zarządzania projektami rządowymi. Możemy wspólnie przeanalizować Twoje potrzeby w tym obszarze, określić, jakie są Twoje prawdziwe wymagania, spróbować znaleźć rozwiązanie, a na końcu pomóc w ich wdrożeniu. Nasza wiedza może być również wykorzystywana bezpośrednio na inne sposoby. Aby wdrożenie zakończyło się sukcesem, pracownicy administracji muszą posiadać ogólną wiedzę na temat sposobów zarządzania projektami oraz rozwiązań wdrażanych w administracji. Możesz uzyskać takie wsparcie poprzez nasze szkolenia.

Zarządzanie projektem rządowym to nowy obszar wiedzy zdefiniowany w trakcie naszych badań. Z akademickiego punktu widzenia zarządzanie projektami rządowymi jest analogią do zarządzania projektami organizacyjnymi na poziomie całego kraju. Uczelniom i organizacjom zajmującym się rozwojem, oferujemy wykład lub serię wykładów na temat zarządzania projektami rządowymi.

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.