en_GBpl_PL

Elementy

Rządowe Zarządzanie Projektami (RZP)

Rządy tworzą i utrzymują swoje Systemy Realizacji Projektów Rządowych. Jeśli w danym kraju okaże się, że projekty sektora publicznego zbyt często nie udają się, może zostać uchwalone prawo wymagające zwiększenia efektywności zarządzania projektami w organizacjach publicznych. Możliwe jest też ustanowienie organizacji mającej na celu wspieranie realizacji projektów sektora publicznego. Innym działaniem mogłoby być wprowadzenie procesu raportowania i monitorowania projektów sektora publicznego.

Wszystkie działania związane z GPIS, realizowane przez rządy, mogą być traktowane jako zarządzanie tym systemem. Ten poziom zarządzania projektami jest nazywany Rządowym Zarządzaniem Projektami (ang. Governmental Project Management, GPM). GPM składa się z działań, które kształtują, utrzymują i rozwijają funkcjonowanie GPIS w sposób zapewniający maksymalne korzyści z projektów sektora publicznego dla danego kraju.

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.